Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Epilacja laserowa Hrubieszów

Prasóweczki

Epilacja laserowa – nowy sposób na gładkie ciało!

Epilacja laserowa Krasnystaw

Gładkie i zadbane ciało we współczesnym świecie stanowi samym z podstawowych wyznaczników piękna. Na płynnym i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia zależy nam szczególnie w terminie wakacyjnym, kiedy wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania coraz dużo rozległych obszarów ciała. Chcąc jak najpiękniej prezentować się na plaży, warto przed urlopem udać się na zabieg laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne metody zwalczania niechcianego owłosienia pozwalają na osiągnięcie zadowalających, lecz krótkotrwałych efektów. Te style, dzięki którym pozbywamy się włosów na dosyć długi godzina (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tu o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą krótkotrwałe i przez ostatnie niezbyt dobre rezultaty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w prawie bezbolesny sposób, a przy tym zajmować się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na zabieg laserowego usuwania owłosienia, wygodny w całych gabinetach medycyny estetycznej. Epilacja laserowa Krasnystaw

depilacja woskiem 750

Epilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest prowadzona przy wykorzystaniu innowacyjnego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Wydaje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i dostarczają redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w roli, lekarz medycyny estetycznej może regulować moc dania do osobistych potrzeb pacjenta, co zapobiega sprowadzaniu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W sukcesu kobiet coraz bardziej słynna jest dodatkowo depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą i pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich partii ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zobaczyć, że wskazaniem do przeprowadzenia laserowej epilacji istnieje nie tylko chęć bycia dobrej roli w celach estetycznych. Ta metoda medyczna jest poświęcona oraz dla pacjentów, którzy cierpią na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Epilacja laserowa – wskazania i przeciwwskazania

Epilacja laserowa jest zabiegiem nie tylko efektywnym, ale i bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowsze szkoły i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu eliminujemy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja prawdopodobnie być realizowana u pacjentów z wszystkim typem cery i typem owłosienia, pod warunkiem spełnienia odpowiednich warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do ostatnich ostatnich należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w obrębie zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
tendencja do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan dopiero po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do przeprowadzenia laseroterapii posiada również silna lub nowa opalenizna. Zarówno przed, jak także po zabiegu, podaje się unikanie ekspozycji na słońce i lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a ponadto stosowanie fotoprotekcji w istoty kremów z filtrem SPF 50. Epilacja laserowa Krasnystaw

Zabieg laseroterapii nie tworzy się z koniecznością odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po opuszczeniu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może wrócić do naszych naturalnych zajęć. Ewentualne efekty uboczne, w strukturze delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a też (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, potrafią się prowadzić do kilku dni i ustępują samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Epilacja laserowa Krasnystaw

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments